Bytové doplnky a textil

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Bytové doplnky a textil nájdete produkty od 0.25 € až po 199 €. Medzi najpredávanejšie patrí ARIAN 43160101 a DIAMOND 646-110 120x170. Dobré recenzie má Escala 282100, sklo/kov. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Happy Colours 295329, 2 stupne. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Bytové doplnky a textil. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

ARIAN 43160101

Lampa na kovovej tyči je naozajstným trendom moderných interiérov. Stabilná základňa z bieleho mramoru pre maximálnu stabilitu. Polohovateľné biele tienidlo.

Art. 96901610, 4x4 m

Krycia fólia o rozmere 4x4 metre je určená na zakrytie podlahy a nábytku pri maliarskych a renovačných prác. Vďaka svojmu prevedeniu je jej manipulácia rýchla a ľahká.

FW1073, čierny

Skladací paraván s čiernym dreveným rámom prakticky poslúži v spálni alebo šatni. Zároveň vytvorí príjemné intímne zákutia v interiéri.

PEPPER 912106

7-dielna súprava obsahuje základnú sadu nožov, ocieľku a drevený stojan pre jednoduché umiestnenie na pracovnú dosku.

TYP 477299

Praktickou pomôckou do kuchyne môže byť tento stojan na varešky alebo habarky, ktorý oceníte počas prípravy jedla.

PICANTO 400091

7-dielna sada riadu na varenie s praktickými úchytmi. Vyrobená z ušľachtilej ocele a skla, vhodná pre všetky typy sporákov.

STEEL 35x25 cm

Praktický pekáč s roštom z ušľachtilej nerezovej ocele pre smaženie, pečenie a dusenie pripravovaných pokrmov. Vnútorná plocha 35x25 cm, vhodný do všetkých typov rúr.

STEEL 25x18 cm

Praktický pekáč s roštom z ušľachtilej nerezovej ocele pre smaženie, pečenie a dusenie pripravovaných pokrmov. Vnútorná plocha 25x18 cm, vhodný do všetkých typov rúr.

COMFORT (7 dielov)

Vysoko komfortná 7-dielna sada riadu z ušľachtilej nerezovej ocele a skla. Vnútorné stupnice litrov a inovatívne viacfunkčné pokrievky vám uľahčia a urýchlia varenie.

BIG 20 l

Moderný veľký hrniec s pokrievkou s vnútorným objemom 20 litrov. Vyrobený z nerez ocele s termo-sendvičovým dnom pre efektívny rozvod a uchovanie tepla. Aj pre indukciu.

VITALO 1,6 l

Parný hrniec z nerezovej ocele obsahuje hrniec, pokrievku a jeden nástavec. Je ideálny pre jemné varenie zeleniny, rýb a mäsa. Možno použiť aj pre indukčný sporák.

Cross ø 28 cm, šedá

Štýlová kuchynská panvica s pokrievkou má nepriľnavý povrch v imitácii šedej kameniny a praktickú rukoväť. Vhodná pre všetky varné dosky, vrátane indukcie.

STEEL 24x19 cm

Praktická podložka pod horúci riad z nerezového kovu ochráni povrchy kuchyne a jedálne pred popálením a umazaním. Vyrobená v rozmere 24x19 cm.

STEEL 50x26 cm

Praktická podložka pod horúci riad z nerezového kovu ochráni povrchy kuchyne a jedálne pred žiarom a umazaním. Vyrobená v rozmere 50x26 cm.

VITALO 16,5 l

Parný odšťavovač je ideálny pre výrobu pravých domácich štiav, marmelád alebo sirupov. Vyrobený z nerezovej ocele a vhodný aj pre indukciu.

GOURMET 38x25 cm

Kvalitný objemný pekáč s vekom, ktoré možno využiť ako panvicu. Robustný hliník s nepriľnavým povrchom zaistí extra rýchle prehriatie. Šetrí tak energiu i čas.

VITALO 6 l, nerezový

Praktický tlakový hrniec s objemom 6 litrov ušetrí čas i energiu pri varení, vhodný aj pre indukciu. Nerezová oceľ s termo-dnom zaistí rýchlu absorpciu tepla.

Profi Star 3,6 l

Kuchynský nerezový hrniec s pokrievkou zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívne absorbciu tepla a objem 3,6 litra. Vhodný aj pre indukciu.

Profi Star 6,1 l

Kuchynský nerezový hrniec s pokrievkou zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívnu absorbciu tepla a objem 6,1 litra. Vhodný aj pre indukciu.

Profi Star 1,5 l

Kuchynská nerezová rajnica zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívnu absorbciu tepla a objem 1,5 litra. Vhodná aj pre indukciu.

Profi Plus 1,9 l

Elegantný hrniec s pokrievkou a vnútorným objemom 1,9 litra je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Profi Plus 5,9 l

Elegantný hrniec s pokrievkou a vnútorným objemom 5,9 litra je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Profi Plus 1,5 l

Elegantná rajnica s vnútorným objemom 1,5 litra je vyrobená z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

BERLINER (7dielov)

Moderná 7-dielna sada riadu z ušľachtilej nerezovej ocele a skla pre zdravé a chutné varenie. Môže byť použitá so všetkými typmi sporákov.

CLEAN CUT 33x20 cm

Kuchynská plastová doštička na krájanie v zelenej farbe a o rozmere 33x20 cm. Obojstranná protišmyková konštrukcia zaistí väčšiu stabilitu pri krájaní.

PROFILINE 399-840

Praktické ochranné sito proti striekajúcemu tuku pri smažení je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Vďaka jemnému nerezovému sitku nestrieka z panvice žiadny olej alebo šťava a zároveň...

BlackEdition No.1

Exkluzívna sada nožov BlackEdition No.1 obsahuje 5 kvalitných kuchynských nožov a moderný dizajnový blok s nerezovými aplikáciami. Ideálne do modernej kuchyne.

LifeStyle 163-120

Podložka pod horúci riad z chrómovaného kovu je veľmi praktickým doplnkom v každej domácnosti. Ochráni povrchy kuchyne a jedálne pred popálením aj umazáním.

WOODLINE 241-830

Kuchynská plochá obracačka z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 242-830

Kuchynská plochá obracačka s otvormi z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 243-830

Kuchynská vareška z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 244-830

Kuchynská vareška/šalátová lyžica s otvormi z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 245-830

Kuchynská vareška/šalátová lyžica z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 246-830

Kuchynský tĺčik na mäso z elegantnej série WoodLine je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu.

WOODLINE 247-830

Kuchynské kliešte z elegantnej série WOODLINE sú vyrobené z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 248-830

Kuchynská maslovačka z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 258-830

Kuchynský valček na cesto z elegantnej série WOODLINE je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

Colourmix

Sada 3 plastových stohovateľných misiek nájde využitie v každej domácej kuchyni. Na prípravu pokrmov, cesta, šalátu alebo mixovanie.

New SteelDesign

Moderná sada nožov New SteelDesign obsahuje 5 kuchynských nožov z nerezovej ocele v profi kvalite a navyše stabilný podstavec z prírodného masívneho dreva.

Clean Cut 25x15 cm

Kuchynská plastová doštička na krájanie v tyrkysovej farbe a o rozmere 25x15 cm. Obojstranná protišmyková konštrukcia zaistí väčšiu stabilitu pri krájaní.

To Star 253812

Sada foriem na pečenie s nepriľnavým povrchom obsahuje celkom 4 diely. Nemali by chýbať v kuchynskej výbave každej správnej gazdinky.

Axentia 260468, 54x28 cm

Priestranná kuchynská doska na krájanie o rozmere 54x28 cm je vyrobená z bambusového dreva. Vyznačuje sa odolnosťou a ľahkou údržbou. Vrátane postrannej drážky pre zachytenie tekutín.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: