Kreslá a taburetky

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Kreslá a taburetky nájdete produkty od 10.9 € až po 529 €. Medzi najpredávanejšie patrí FS4759 a PINASSO. Dobré recenzie má FL8008-2. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie LUX. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Kreslá a taburetky. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

FL8008-2

Hnedé relaxačné kreslo s funkciou polohovania pre relaxáciu, ktorú si zaslúžite.Poťah z ekokože. Vrátane prístavnej podnožky.

LUX

Kreslo Lux je obľúbené pre svoju kompaktnú veľkosť a zaoblené tvarovanie. Potiahnuté béžovo-čiernou melírovanou tkaninou.

BANNY

Malé kresielko zaobleného tvaru je potiahnuté čiernou ekokožou. Kontrastné biele lemovanie mu dodáva šmrnc.

FS6092

Toto komfortné kreslo je vybavené elektrickým motorom a ovládačom, s ktorým môžete ľahko polohovať jednotlivé časti.

OM 7550

Polohovateľné relaxačné kreslo v elegantnom štýle obsahuje aj podnožku. Potiahnuté bledo šedou látkou.

TENA 8104

Elegantné pohodlné kreslo na drevených nohách môže byť umiestnené samostatne v priestore alebo tiež k jedálenskému stolu.

TENA 9329

Elegantné pohodlné kreslo na drevených nohách môže byť umiestnené samostatne v priestore alebo tiež k jedálenskému stolu.

TENA 9525

Elegantné pohodlné kreslo na drevených nohách môže byť umiestnené samostatne v priestore alebo tiež k jedálenskému stolu.

TENA 7866

Elegantné pohodlné kreslo na drevených nohách môže byť umiestnené samostatne v priestore alebo tiež k jedálenskému stolu.

LIVIA

Priamočiare línie a zaujímavo skosené tvary podrúčiek dávajú tomuto kreslu moderný charakter.

Asko 4312-SPB120, čierna ekokoža

TV kreslo pre príjemnú domácu pohodu - navrhnuté podľa priania zákazníkov. Komfortne mäkký sedák a vysoké operadlo s funkciou manuálneho polohovania dopĺňa predná podnožka - kreslo sa tak ľahko...

Avignon, červená látka

Atraktívne kreslo do obývacej izby - navrhnuté podľa aktuálnych trendov. Oceníte komfortne vypolstrovaný sedák s polohovateľnou opierkou hlavy, vďaka ktorej si prispôsobíte pohodlie podľa vlastnej...

Bern, svetlá sivá/sivá/vzor

Krásne predĺžené kreslo v luxusnom štýle ponúka priestranné a komfortné sedenie s opornými vankúšmi. Šedé odtiene príjemného poťahového materiálu dopĺňa vankúšový vzor prúžkov a krištáľov, ktorý...

Candy, čierna ekokoža

Dizajnové relaxačné kreslo s vysokým operadlom a opierkami je vybavené funkciou polohovania pomocou elektropohonu - polohu kresla si tak môžete zastaviť vo vami vybranej polohe a urobiť si tak...

Candy, béžová ekokoža

Dizajnové relaxačné kreslo s vysokým operadlom a opierkami je vybavené funkciou polohovania pomocou elektropohonu - polohu kresla si tak môžete zastaviť vo vami vybranej polohe a urobiť si tak...

Referenz

Šedé relaxačné TV kreslo s komfortne mäkkým sedením je vybavené elektrickým motorom a ovládačom, vďaka ktorému môžete kreslo ľahko nastavovať až do polohy lehátka. Funkcia pre podporu vstávania je...

Prestige, modrá látka

Štýlové kreslo v príjemnom komfortnom tvare nájde vďaka svojej veľkosti miesto v každom kúte Vášho bytu. Petrolejovo-modrou zamatovou textíliou dopĺňajú okrasné gombíky a masívne drevené nohy.

Prestige, béžová tkanina

Štýlové kreslo v príjemnom komfortnom tvare nájde vďaka svojej veľkosti miesto v každom kúte Vášho bytu. Béžovú tkaninu dopĺňajú okrasné gombíky a masívne drevené nohy.

Canto, svetlo béžová tkanina

Elegantné kreslo typu ušiak poskytne príjemné komfortné sedenie v akejkoľvek miestnosti bytu. Vysoké operadlo dopĺňajú zaoblené bočné podrúčky a masívne nohy. Očalúnené tkaninou vo svetle béžovom...

Canto, šedá tkanina

Elegantné kreslo typu ušiak poskytne príjemné komfortné sedenie v akejkoľvek miestnosti bytu. Vysoké operadlo dopĺňajú zaoblené bočné podrúčky a masívne nohy. Očalúnené tkaninou v šedo-čiernom...

Nebolo, hnedá látka

Pohodlne nadýchaný sedák poskytuje výborný komfort sedenia a elegantne zaoblené tvary kresla lahodia oku. Poťah v hnedej látke, ktorá optikou pripomína brúsenú kožu.

Efem 324

Polohovateľné kreslo s mäkko vypolstrovaným sedákom pre pohodové sledovanie TV, čítanie knižiek alebo relaxáciu. Počas chvíľ domáceho odpočinku oceníte možnosť vyklopenia podnožky a sklopenie...

SAO BENTO 0015

Krásna pestrofarebná taburetka v XXL veľkosti zaujme v každom interiéri. Potiahnutá originálnou kombináciou látok s niekoľkými vzormi.

R-H-16047

Menšia lavička je inšpirovaná obľúbeným provensálskym štýlom. Obsahuje zásuvky, prútené košíky aj sedacie vankúš.

R-H-16046

Menšie lavička je inšpirovaná obľúbeným provensálskym štýlom. Obsahuje zásuvky, prútené košíček aj sedacie vankúš.

FW0801

Taburetka v populárnom štýle vintage je doplnený o úchytky z pravého lana a pod sedákom ukrýva úložný priestor. Môže byť originálnym doplnkom v štýlovo zariadenom interiéri.

SPEEDWAY

Priestranná taburetka s komfortne mäkkým sedákom môžete využiť samostatne alebo kombinovať s modernou sedačkou.

HERFORD

Extra priestranná taburetka s dekoratívnym prešitím poťahu priam láka k pohodovej relaxácii a leňošeniu. Prisunutím taburetky k sedačke tak získate ešte väčšiu plochu.

Norset, šedá tkanina

Štýlový zaoblený taburet na drevených nohách môžete vďaka svojim rozmerom umiestniť takmer do akejkoľvek izby. Potiahnutý tkaninou v titánovo šedom odtieni.

Trondheim, s motývom motýľa

Naozaj štýlová úložná lavica/taburet má tvarované nohy z masívneho dreva a výklopný sedák, pod ktorým je ukrytý úložný priestor. Bude tak nielen zaujímavým prvkom v interiéri, ale predovšetkým jeho...

La Paz, látka so vzorom

Štýlový taburet na drevených nohách vynikne aj ako zaujímavý doplnok interiéru. Mäkko polstrovaný sedák je potiahnutý príjemnou látkou s rastlinnými motívmi. Poslúži na sedenie alebo ako praktická...

Setto Stars & Stripes

Úložný taburet s motívom americkej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setto Paris

Úložný taburet s motívom Paríža má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setto London

Úložný taburet s motívom Londýna má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setto Union Jack

Úložný taburet s motívom britskej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setti Stars & Stripes

Úložný taburet v tvare kocky s motívom americkej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setti Paris

Úložný taburet v tvare kocky s motívom Paríža má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Setti Union Jack

Úložný taburet v tvare kocky s motívom britskej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Jock 30984

Praktická úložná truhlica s výklopným sedákom ukrýva vnútorný priestor pre ukladanie najrôznejších predmetov. Potiahnutá ekokožou s obľúbeným motívom britskej vlajky a nápisom London, sedacia...

Maguel 30886

Praktická úložná truhlica s výklopným sedákom ukrýva vnútorný priestor pre ukladanie najrôznejších predmetov. Potiahnutá hnedou ekokožou so zámernou vintage optikou, ktorá je v kurze.

Tod 2 (30563), čierny

Extravagantný taburet z masívneho dreva má polstrovaný sedák v imitácii čiernej kožušiny a bude tak praktickým aj zaujímavým prvkom v akejkoľvek miestnosti štýlovo zariadeného bytu.

Home 30987

Praktická úložná truhla s výklopným sedákom ukrýva vnútorný priestor pre ukladanie najrôznejších predmetov. Zámerná vintage optika drevených lát a nápisov je trendy a dodá interiéru naozaj...

Carlos, hnedá látka

Štvorcový taburet v luxusnom štýle je kombinovaný masívnymi nohami a okrasnými cvokmi po stranách, ktoré dotvárajú jedinečný vzhľad. Očalúnenie hnedou látkou s optikou brúsenej kože.

Bruno

Elegantný taburet na chromovo lesklých nohách ponúka príjemne mäkký komfort sedenia. Očalúnenie čiernou látkou s vintage optikou lesklej brúsenej kože.