PC a písacie stoly

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii PC a písacie stoly nájdete produkty od 35 € až po 489 €. Medzi najpredávanejšie patrí Lubor a WINNIE. Dobré recenzie má SIMON. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Manager, dub sonoma/biela. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie PC a písacie stoly. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Lubor

Moderní psací stůl v bílo-černém provedení. S úložnými a odkládacími prostory pro vše potřebné.

WINNIE

Program Winnie je vhodný nielen pre zariaďovanie izieb pre mladých teenegerov a deti. Dubový dekor dopĺňajú biele plochy.

SIMON

Klasicky tvarovaný písací stôl v dubovom dekore s bielymi zásuvkami na strane. Hodí sa do akejkoľvek miestnosti.

MARKUS MA11

Rohová zostava písacieho stola pre vybavenie domácej pracovne. Obsahuje celkom 3 diely, ktoré je možné rozmiestniť aj samostatne.

FELIX 1

Rohový PC stôl má všetko potrebné k bežnej práci pri počítači. Vyrobený v bielej farbe.

Lex, biely

Možnosť univerzálneho zostavenia do štyroch rôznych polôh vám umožní prispôsobiť si pracovný priestor podľa vlastných predstáv alebo bytových dispozícií. Vyrobený v bielom prevedení.

FREDDY

Úložný kontajner so zásuvkami môžete umiestniť ku každému písaciemu stolu a zväčšiť tak úložné priestory.

Lex, dub sonoma

Možnosť univerzálneho zostavenia do štyroch rôznych polôh vám umožní prispôsobiť si pracovný priestor podľa vlastných predstáv alebo bytových dispozícií. Vyrobený v dekore dub sonoma.

MOBI 11

Program nábytku Mobi má nápadito riešenú konštrukciu v bielo-žltej kombinácii farieb. Hodí sa pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Písací stôl.

TEX 8

Program Tex v dekore bielenej borovice je vhodný pre vybavenie akejkoľvek izby: pre deti, mladistvých i dospelých. Písací stôl.

THEODOR

Rohový písací stôl s policami na pravej i ľavej strane, ktoré poslúžia aj ako malá knižnica. Vyrobený v dekore dub Sonoma.

BEN 02

Praktická konštrukcia obsahuje písací stôl aj regál v jednom. Možno umiestniť buď k stene alebo kdekoľvek voľne do priestoru.

PINGU AS-27

Program Pingu je vyrobený v dekore svetlého dubu Sonoma a svojou univerzálnosťou je vhodný pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Písací stôl.

ALBRECHT

Univerzálne zostaviteľný stôl do štyroch rôznych polôh ľahko umiestnite takmer do každej miestnosti. Oceníte aj praktické úložné priestory v bočnom regále.

TABLO TA9

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchmi s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma.

BEPPO

Úložný kontajner so zásuvkami v krásnej modro-bielej kombinácii. Spodné kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu.

PIERRE

Úložný kontajner so zásuvkami v krásnej ružovo-bielej kombinácii. Spodné kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu.

PACO

Polohovateľný písací stôl v krásnej modro-bielej kombinácii. Výšku i sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastavovať podľa aktuálnej potreby.

CECILIA

Polohovateľný písací stôl v krásnej ružovo-bielej kombinácii. Výšku i sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastavovať podľa aktuálnej potreby.

VENETO 01

Priestranný písací stôl v rohovom prevedení obsahuje úložné priestory na pravej strane. Vyrobený v kombinácii dub Sonoma/biela.

Checker, biely

Univerzálny stôl so širokou zásuvkou môžete využiť ako stôl na písanie alebo ako kozmetický stolík v spálni či šatni. V bielom prevedení.

R-16033

Doprajte si pocit luxusu s tymto štýlovými toaletným stolíkom. Lesklo biele povrchy doplní polohovateľné zrkadlo a i praktické zásuvky, kam uschováte vsetko Kozmetika.

Walter, biely

Priestranný písací stôl s pevnou konštrukciou má ľavé dvere s úložným priestorom a rad zásuviek, kam prehľadne uložíte všetko potrebné. Vyrobený v bielej farbe.

SOFT PLUS 065-43

Variabilný program nábytku Soft plus je vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte jednotlivé diely a vytvorte si prostredie bytu podľa svojej fantázie.

Drake

Písací stôl s regálom z kolekcie Drake možné univerzálne zmontovať s policami vľavo alebo vpravo. Môže byť súčasťou detskej izby alebo aj pracovne pre dospelých.

Westphalen desk

Písací stôl z nadčasovej bielej série Westphalen je charakteristický profilovaným úchytom v zaoblenom tvare. Obsahuje praktickú zásuvku a otočné dvere s vnútorným úložným priestorom.

Checker, dub sonoma

Univerzálny stôl so širokou zásuvkou môžete využiť ako stôl na písanie alebo ako kozmetický stolík v spálni či šatni. V dekore dub sonoma.

Freddy 1, beton/biela

Úložný kontajner na kolieskach obsahuje celkom 5 zásuviek a môže byť umiestnený k písaciemu stolu alebo kdekoľvek samostatne. Vyrobený v kombinácii sivý betón / biela.

Lex, šedý betón/biela

Písací stôl s regálom. Možnosť univerzálneho zostavenia do štyroch rôznych polôh vám umožní prispôsobiť si pracovný priestor podľa vlastných predstáv alebo bytových dispozícií. Vyrobený v...

Wiek 1, beton/biela

Úložný kontajner v kombinácii sivý betón / biela obsahuje kolieska pre ľahkú manipuláciu a 3 zásuvky - poslúži nielen pri písacom stole, ale kdekoľvek inde napríklad ako malá úložná skrinka.

Kolding

Toaletný / písací stolík so zrkadlom a vnútorným úložným priestorom z kolekcie Kolding v pôvabnom škandinávskom štýle, ktorý je obľúbený naprieč generáciami. Biele línie nábytku dopĺňajú prvky...

Typ 5000

Štýlový písací stôl so zaoblenými hranami v kombinácii kovu a bieleho skla - je ideálny aj pre prácu na notebooku, ktorý potom ľahko môžete uschovať do zabudovanej zásuvky.

Albrecht, pieskový dub

Univerzálne zostaviteľný stôl do štyroch rôznych polôh ľahko umiestnite takmer do každej miestnosti. Oceníte aj praktické úložné priestory v bočnom regály. V dekore pieskový dub.

Baru, menitelná farba záražky

Polohovateľný písací stôl z bieleného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a ľahko sa prispôsobí. Výšku konštrukcie a sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastaviť podľa aktuálnej potreby....

Pavia

Celobiely písací stôl s lesklým povrchom, zásuvkami a zaoblenými hranami pôsobí luxusne a dokonale doplní moderne zariadenú pracovňu. Využitie nájde nielen ako písací stôl, ale napríklad aj ako...

Cetrix, modrý/biely

Moderný polohovateľný písací stôl v modro-bielom prevedení sa ľahko prispôsobí. Výšku konštrukcie a sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastaviť podľa aktuálnej potreby. Vrátane praktickej...

Cetrix, ružový/biely

Moderní polohovatelný psací stůl v růžovo-bílém provedení se snadno přizpůsobí. Výšku konstrukce a sklon pracovní plochy můžete libovolně nastavit podle aktuální potřeby. Včetně praktické lišty pro...

Julia

Polohovateľný písací stôl z prírodného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a ľahko sa prispôsobí. Výšku konštrukcie a sklon pracovnej plochy môžete ľubovoľne nastaviť podľa aktuálnej potreby....

Gudjam

Úložný kontajner na kolieskach v príjemne útulnej kombinácii borovicového dreva a bielo lakovaných plôch obsahuje 4 zásuvky. Môže byť umiestnený pri písacom stole alebo samostatne ako skrinka.

Sinus, borovica

Písací stôl z prírodného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru každému pracovnému kútu. Obsahuje zásuvky aj otvorenú priehradku s výsuvnou policou, ktorú môžete využiť napríklad pre tlačiareň...

Claude

Moderný písací stôl so zaoblenými hranami pôsobí luxusne vďaka kombinácii lesklých bielych plôch s chrómovo lesklou podnožou z kovu, ktorá dáva stolíku potrebnú stabilitu. Vynikne v domácej...

Grace

Písací stôl Grace zaujme už na pohľad krásnym minimalistickým dizajnom. Kombinácia bieleho lesku a chrómovo lesklé podnože pôsobí luxusne a dokonale vynikne v moderne zariadenom interiéri.

Nils

Úložný kontajner k písaciemu stolu z prírodného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a vďaka konštrukcii na kolieskach ho ľahko presuniete. Obsahuje celkom 6 úložných zásuviek pre prehľadné...

Nove B221

Písací stôl z inovatívneho programu Nove - moderný nábytok so zaoblenými úchytmi a doplnkovými lištami s voliteľnou modrou alebo fialovou stranou je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pre...

Walter, biely/šedý betón

Priestranný písací stôl s pevnou konštrukciou má ľavé dvere s úložným priestorom a rad zásuviek, kam prehľadne uložíte všetko potrebné. Vyrobený v kombinácii bielej farby a imitácie šedého betónu.

Lipstick

Moderný toaletný stolík v bielom prevedení ponúka dostatočný priestor pre všetku kozmetiku. Obsahuje bočné zásuvky a výklopná stredová časť navyše ukrýva zrkadlo a prídavný úložný priestor....

Roufas, ružový / biely

Polohovateľný písací stôl na ružové kovovej konštrukcii je možné nastaviť výškovo i sklonom pracovnej plochy. Pre písanie, kreslenie aj rysovanie. Vrátane police, odkladacej lišty i bočné...

Walter, grafitovo sivý / biely

Priestranný písací stôl s pevnou konštrukciou má ľavé dvere s úložným priestorom a rad zásuviek, kam prehľadne uložíte všetko potrebné. Vyrobený v kombinácii grafitovo šedej a bielej farby.

Lift AS66

Písací stôl o šírke 135 cm z kancelárskeho programu Lift - v príjemnom šedo-hnedom dekore kobalt si môžete ľahko vybaviť svoju domácu kanceláriu alebo pracovňu. Prípadne kombinovať viac...

Lift AS65

Písací stôl o šírke 150 cm z kancelárskeho programu Lift - v príjemnom šedo-hnedom dekore kobalt si môžete ľahko vybaviť svoju domácu kanceláriu alebo pracovňu. Prípadne kombinovať viac...

Lift AS69

Rohový písací stôl z kancelárskeho programu Lift - v príjemnom šedo-hnedom dekore kobalt si môžete ľahko vybaviť svoju domácu kanceláriu alebo pracovňu. Prípadne kombinovať viac kancelárskych...

Minioffice 9560

Rohová kancelárska zostava nábytku obsahuje písací stôl a vysoký úložný regál, ktorý možno zmontovať na pravú alebo ľavú stranu. Všetko tak budete mať vždy pri práci prehľadne uložené a po ruke.

Model 9562, biely / biely lesk

Praktická zostava nábytku obsahuje písací stôl s nastaviteľnou šírkou a úložný regál s priehradkami a posuvnými dverami. Vyrobené v kombinácii bieleho matu a bieleho lesku. Oceníte aj možnosť...

Minioffice 9562, dub / biely lesk

Praktická zostava nábytku obsahuje písací stôl s nastaviteľnou šírkou a úložný regál s priehradkami a posuvnými dverami. Vyrobené v kombinácii dubového dekoru a bieleho lesku. Oceníte aj možnosť...

Model 4020, buk / biely lesk

Priestranný rohový písací stôl v kombinácii šľachteného buka a bieleho lesku má kvalitnú konštrukciu so zosilnenou pracovnou doskou a bočnú úložnú skrinku s univerzálnou montážou vpravo alebo vľavo.

Model 4020, biely/biely lesk

Priestranný rohový písací stôl v kombinácii bieleho matu a bieleho lesku má kvalitnú konštrukciu so zosilnenou pracovnou doskou a bočné úložnú skrinku s univerzálnou montážou vpravo alebo vľavo.

Model 9475, dub sonoma/biely

Ergonomicky riešený písací stôl v kombinácii dub sonoma/biela vám uľahčí prácu. Vďaka množstvo priehradok, zásuviek a dverí budete mať vždy všetko po ruke a zároveň prehľadne uložené. Vrátane...

Model 9475, biely/čierny

Ergonomicky riešený písací stôl v kombinácii biela/čierna vám uľahčí prácu. Vďaka množstvo priehradok, zásuviek a dverí budete mať vždy všetko po ruke a zároveň prehľadne uložené. Vrátane výsuvu...

Calvia 1, starý dub

Písací stôl v útulnom dekore starý dub z programu Calvia - pre zariadenie vašej domácej pracovne alebo kancelárie v modernom a zároveň praktickom štýle. Kombinujte medzi sebou jednotlivé elementy z...

Calvia 1, biela

Písací stôl v univerzálnom bielom dekore z programu Calvia - pre zariadenie vašej domácej pracovne alebo kancelárie v modernom a zároveň praktickom štýle. Kombinujte medzi sebou jednotlivé elementy...

Calvia 2, biela

Písací stôl v univerzálnom bielom dekore z programu Calvia - pre zariadenie vašej domácej pracovne alebo kancelárie v modernom a zároveň praktickom štýle. Kombinujte medzi sebou jednotlivé elementy...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: