Stoličky

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Stoličky nájdete produkty od 9 € až po 388 €. Medzi najpredávanejšie patrí Jedálenská stolička Avian a Jedálenská stolička Avis. Dobré recenzie má Jedálenská stolička Oris. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Jedálenská stolička Fervis. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Stoličky. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Jedálenská stolička Avian

Dodajte Vašej jedálni eleganciu a štýl s touto krásnou čalúnenou stoličkou. Stolička má čalúnené operadlo a sedaciu časť. To Vám zaručí dostatok pohodlia pri spoločných posedeniach s rodinou a...

Jedálenská stolička Arte

Jedálenská stolička Arte sa so svojím elegantným štýlom hodí do jedální zariadených v rustikálnom a klasickejšom štýle. Má ozdobne tvarované operadlo. Úzka operadlová časť a sedacia časť sú čalúnené.

Jedálenská stolička Oris

Jedálenská stolička Oris sa so svojím elegantným štýlom hodí do jedální zariadených v rustikálnom a klasickejšom štýle. Má zaoblené operadlo s výrezom. Úzka operadlová časť a sedacia časť sú čalúnené.

Jedálenská stolička Fervis

Štýlová jedálenská stolička vhodná do moderných i tradičnejšie zariadených jedální. Operadlová časť so zvislými výrezmi je drevená a sedacia časť stoličky je čalúnená.

Jedálenská stolička Limus

Jedálenská stolička Limus v sebe spája tradičný dizajn s modernými prvkami, a preto sa hodí do akýchkoľvek jedální, či kuchýň. Úzka operadlová časť a sedacia časť stoličky sú čalúnené.

Jedálenská stolička Spiro

Jedálenská stolička Spiro sa so svojím elegantným štýlom hodí do jedální zariadených v rustikálnom a klasickejšom štýle. Má ozdobne tvarované operadlo s vodorovným výrezom. Operadlová časť a...

Jedálenská stolička Damara

Dizajnovo zaujímavá jedálenská stolička má bielu plastovú opierku s ergonomickým tvarom a extra mäkkým sedením v prevedení sivá. Nohy sú vyrobené z kvalitného bukového drevo.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: